https://web.facebook.com/ARGUMSzczecin/

ARGUM 

ul. Wernyhory 17

71-240 Szczecin

 

telefon: 509-702-821

email: biuro@argum.eu

Godziny otwarcia: 

pon.-pt. 9:00-17:00

 

ARGUM 2023

Wszelkie prawa zastrzeżone

Traktor z oponą rolniczą
Przebita opona do wulkanizacji

Koparki, traktory, ciężarówki, autobusy, quady, taczki i przyczepki - naprawiamy opony, łatamy lub wymieniamy dętki, wymieniamy zawory, przedłużki, wyważamy koła oraz oczywiście wymieniamy opony - małe, duże, ogromne, również w kołach pierścieniowych.

Po wymianie opon na Twoich alufelgach zaczęło uciekać powietrze z koła, a jak na złość nie widać żadnego uszkodzenia ani gwoździa? Częstą przyczyną ubytków powietrza jest korozja rantu felgi.

 

Felgi aluminiowe powinny przynajmniej raz na kilka lat zostać poddane kompleksowej regeneracji, by znów mogły służyć  długi okres. Wynika to z tego, że aluminium z biegiem czasu utlenia się, koroduje i kruszy, osłabiając swoją strukturę. Mikroskopijne ubytki "dopasowane" do starej opony dają o sobie znać często dopiero po wymianie na inną, zwłaszcza nową. W celu usunięcia przyczyny ubytku powietrza rant felgi zostaje wyczyszczony, wyszlifowany oraz zabezpieczony cienką warstwą aluminium. Pozwala to przedłużyć żywotność felg i odroczyć kosztowną regenerację całego kompletu. Faktem jest jednak, że to tylko półśrodek i nie gwarantuje zażegnania problemu "dożywotnio".

 

Łatamy opony, wymieniamy zawory, usuwamy gwoździe - jeśli Twoje koło kwalifikuje się do naprawy, możesz na nas liczyć!

Kolekcja opon F1 Pirelli

Profesjonalny dobór nowych opon do Twojego samochodu, Twojego stylu jazdy i Twoich oczekiwań.

Fachowy montaż opon, wyważenie kół, odpowiednie dla Twojego auta ciśnienie powietrza lub azotu w kołach. 

 

Wymieniamy opony w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych oraz w maszynach (np. koparka) i ciągnikach. 

Wyważamy koła osobowe, również nieprzelotowe (np. alufelgi Peugeot), koła terenowe, dostawcze, ciężarowe oraz autobusowe.

 

Posiadamy profesjonalną przechowalnię opon oraz kół, aby zaoszczędzić naszym Klientom dźwigania co pół roku kompletu do wymiany i po wymianie, oraz stresu związanego z poszukiwaniem odpowiednich warunków i miejsca do przetrzymania opon, by nie uległy przedwcześnie zniszczeniu, co skutkuje koniecznością kupna nowego kompletu o wiele szybciej niż byśmy zakładali. 

Menu

Warsztat

ARGUM - Warsztat z pasją Szczecin

z pasją